Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,30 zł , zmiana od tamtej pory: -27,72%

Re: Rynek obecnie nie docenia wartości ZE PAK

Ja z tego co pamietam czekałem tam jeszcze na ostatnie info które mogło wdg mnie podbić kurs i wplynac na wzrost (wyższa dyw). Zobaczyłem ze kurs zawraca, wiadomo ze 3q to straszny niebyt rynku stali 4q tez. Nie mówię nie na Bowim również ale daleka droga żeby się pojawiły sygnały. Podobnie jak Ty siedzę w sektorach na których mamy dopiero support do głównej arii. To będzie złota jesień. Oczywiście jeśli nic pobocznego się nie wydarzy wiec warto mieć rękę na pulsie. Okroiłem zagranie do Bumech i Zepak - nie lubię mieć dużo spółek w portfelu, ciężko jest mi to kontrolować. Dobrze widzieć kogoś z kim się już zarobiło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 2,10% 21,90 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.