Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,05%

Re: Rynek obecnie nie docenia wartości ZE PAK

Dnia 2022-08-02 o godz. 18:11 ~Omam napisał(a):
> O Arthurius witam, pamietam z Bowim tam już dawno pożegnałem po 15,7 z tego co wiem Ty tez. Witam na nowym statku ja tu dryfuje już od czerwca

Bowim dał ładnie zarobić. Miałem średnią cenę zakupu 8,80 a sprzedaży 14,80, więc nie narzekam. Początkowo miałem nadzieję, że ceny stali utrzymają się dłużej, ale widząc co się dzieje w pierwszej połowie czerwca byłem zmuszony wywalić większość pakietu przed dywidendą. Zobaczymy jak to się dalej tam potoczy, ale nie wykluczam powrotu jak znowu pojawi się okazja.

Do ZEPAK przekonało mnie to, co się dzieje na spółkach SP, gdzie wszelkie prowzrostowe argumenty są przykrywane polityką rządu. Wchodziłem od drugiej połowy czerwca, ale wciąż uważam że jest tutaj mega tanio, a będzie coraz więcej chętnych do przejścia ze spółek typu PGE/TAURON/ENEA właśnie na ZEPAK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -0,46% 21,80 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.