Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,71%

Re: Rynek obecnie nie docenia wartości ZE PAK

Zgłoś do moderatora
Biorąc pod uwagę perspektywy i aktualną wycenę, to zdecydowanie nie docenia. Weźmy dla porównania taki Bumech, który pomimo mniejszej dywersyfikacji i mniejszych możliwości jest chętnie grany i rośnie jak na drożdżach. Biorąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się wejść mocniej w branżę węglowa i energetyczną i mam obecnie prawie wszystkie spółki z tych branż. Jednak w spółki SP nigdy nie włożę więcej niż 1-2% kapitału, bo łatwo można się sparzyć. Najmocniej stawiam na ZEPAK oraz FAMUR, które nie mają w akcjonariacie SP oraz mogą najbardziej skorzystać na wysokich cenach węgla i energii, a w perspektywie na transformacji energetycznej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -2,70% 21,60 2022-11-25 17:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.