Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,98 zł , zmiana od tamtej pory: -22,85%

Re: Russia does not want war with Ukraine - Lavrov 28.01.2022

Zero zdziwienia... Niezmiennie moje okienko na atak- jak i bardzo dużej części analityków - zamyka się w dniu rozpoczęcia olimpiady w Chinach. Pisałem, że Rosja nie będzie drażnić Chin, które są jej gospodarczym kołem ratunkowym w przypadku ataku i sankcji zachodu. Poza tym ta ciuciubabka trwa już 6 miesiąc i blefowanie zaczyna być parodią a nie realnym zagrożeniem - siła medialna zaczyna być równa zeru. Po olimpiadzie zaczynają się roztopy co wyklucza jakieś większe działania militarne Rosji i powoli będzie się kończył sezon grzewczy więc przy skroplonym LNG wstrzymywanie dostaw gazu również przestanie być tak poważną bronią jak to było w ostatnich miesiącach.

Coraz bardziej ciąży rosyjskiej gospodarce obecny stan a po sankcjach to kryzys gospodarczy mógłby tam doprowadzić do jej załamania oraz przesilenia politycznego w kraju.

Zauważyłem, że nawet trolle przestały używać argumentu "wojny" - bo wcześniej leciał post za postem.

Na koniec - ciągle zastanawiam się czy wyprowadzić dużą grupę (jak nie większość) piszących tutaj z błędu odnośnie jednej dość ciekawej sprawy... ale jeszcze nie teraz. Dam wam czas - może ktoś na to wpadnie lub zapyta u źródła (obiecuje, że jak nikt na to nie wpadnie to 20 lutego uświadomię wszystkich)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -2,24% 13,10 2022-05-19 16:04:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.