Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -48,42%

Re: RSI 13,27

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-24 o godz. 11:28 ~Faber007 napisał(a):
> Niby abstakcyjnie wyprzedany ale okazuje się, że może być jeszcze niżej... Dzienny 12 a tygodniowy!!!! 17!!!!!!
> Kto to wyprzedaje...? Ja uśredniam i dokupuję. To musi odbić...

GDYBY SPRZEDAWL JAKIS DUZY MUSIALBY PODAC INFO WIEC TYLKO GRAJA POD NOWA EMISJA BY TANIO OBJAC ALE PREZES ZIELINSKI DAL CIAŁA, MOGL TYLE ZROBIC WLACZNIE Z ZAKUPEM AKCJI I PODANIA INFA O ZAKUPIE JAK 3 POZOSTALI CZY GLOWNI. COS MAJA USTALONE Z POTENCJALNEM NABYWCA NOWEJ EMISJI, WEDLUG MNIE JEST TO WIELCE PRAWDOPODOBNE, BO TAK SPUSCIC KURS JEST NIEPRAWDOPODOBNE NAWET DLA NASZEJ GIEŁDY..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -4,23% 8,15 2022-05-19 17:02:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.