Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,20 zł , zmiana od tamtej pory: -12,21%

Re: Rozwój MDG poza USA

Zgłoś do moderatora
W poniedziałek albo wtorek będzie info o wnioskach za listopad 2019 a także powinna być konferencja prasowa dotycząca podsumowania wyników po IIIQ19 i po tych dwóch wydarzeniach powinniśmy obrać kierunek.
Kolejne wyniki kwartalne to pewnie będzie raport roczny w marcu albo kwietniu dlatego trzeba zobaczyć co powiedzą na konferencji i jaki postęp będzie we wnioskach które podają co miesiąc.

Moim zdaniem raczej wszystkie złe dane i wyniki są już raczej w cenie i raczej trzeba patrzeć kiedy coś się wyraźniej ruszy na kursie i wejść w odpowiednim momencie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -2,54% 23,00 2020-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.