Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -4,72%

Re: Rozwój firmy imponujący...:)))

Zgłoś do moderatora
W dniu 08 maja 2014 roku Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS dokonał rejestracji zmiany wartość nominalnej akcji Emitenta każdej z serii. poprzez podwyższeniez kwoty 0,1 złotych (dziesięć groszy) do kwoty 0,5 złotych (pięćdziesiąt groszy) przy proporcjonalnym zmniejszeniu łącznej ilości wszystkich akcji spółki z liczby 43.612.500 (czterdzieści trzy miliony sześćset dwanaście tysięcy pięćset) akcji do liczby 8.722.500(słownie: osiem milionów siedemset dwadzieścia dwa tysiące pięćset ) akcji, przy zachowaniu niezmienionej wysokości kapitału zakładowego spółki (scalenie akcji)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 3,42% 1,21 2021-09-23 16:15:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.