Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -6,64%

Re: Rozwój firmy imponujący...:)))

Zgłoś do moderatora
O emisję nie ma się co martwić- jeszcze nie jest zakończona, poza tym bardzo mała ilość.
Cieszy podpisanie umowy z ARP i nowe zamówienia. Martwi to co pisali w rocznym o cenach stali i COVID.
W kwestii kontroli to ja osobiście nie wierzę że tą spółkę można przejąć. Zobaczymy na walnym kto się zarejestruje. Ponawiam pytanie- czy ktoś się na Walne wybiera? Jeszcze nie ogłosili, ale pewnie pod koniec czerwca będzie jak zwykle u nich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,24% 1,20 2021-09-24 16:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.