Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,28 zł , zmiana od tamtej pory: -81,54%

Re: Rozwiązane porozumienie akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Spokojnie, zobaczymy co się będzie działo... Wycofsnie Redana z GPW przy notowaniu na GPW TXM będzie teraz dużo trudniejsze. Wystarczy zaskarżenie uchwały i sąd będzie miał dużo łatwiejsze zadanie przy ustaleniu wartości godziwej... Wiśnia o tym też wie... Nie zdziwiłbym się gdyby wiśnia chciał po prostu zgarnąć jak najwięcej akcji redana, aby jak najmniej dzielić się zyskiem, ale na wycofanie się nie zdecyduje... widać, że papier jest sterowany, wystarczy prześledzić notowania... a tak poza tym, to coś za dużo wieszczących gambit wiśni się pojawiło na forum... dokładnie tak samo jak przed zeszłorocznym walnym o wycofaniu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,72% 0,42 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.