Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,28 zł , zmiana od tamtej pory: -78,07%

Re: Rozwiązane porozumienie akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
niech się wielu wypowie czym może takie porozumienie pachnieć, każdy będzie grał dla siebie, tylko co im obiecał wisnia skoro dogadali sie, ile teraz będzie wynosić wartość godziwa jednej akcji, przypomina mi to Kerdosa ytlko tam wyprowadzal kasę prezes i brak nadzoru nad nim, obecnie spółka w upadlości a papier po 7gr, tutaj jak leszcze stracą zaufanie do wisni to niezależnie jakim spółkom będzie prezesował trzeba mu nieufać bo kazdego dnia zechce wydymać własny akcjonariat.Powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 4,17% 0,50 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.