Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -80,65%

Re: Rozwiązane porozumienie akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Sedno sprawy jest w tych słowach
Zarząd Redan SA (dalej Redan) informuje, że w dniu 17 stycznia 2017 r., do Redan wpłynęło zawiadomienie przesłane przez Andrzeja i Bożeny Kosińskich (dalej: Akcjonariusz), Opoka Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Opoka I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Opoka One Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Opoka Omega Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (dalej: Fundusze) o rozwiązaniu w dniu 13 stycznia 2017 r. pisemnego porozumienia zawartego w dniu 20 maja 2016 r. (dalej: Porozumienie) przez Akcjonariusza oraz Fundusze w sprawie zgodnego głosowania na Walnych Zgromadzeniach Redan oraz prowadzenia trwałej polityki wobec Redan.
Ale tak naprawde o co sie tam rozchodziiii????Kto wie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,45% 0,45 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.