Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: -34,78%

Re: Rozumieniacie 2zl...

Zgłoś do moderatora
Haha byczek ty to masz klawe życie tak se sączyć i głupoty na bankierku pisać... A nie czekaj, przecież to totalna beznadzieja :) Masz ty choć coś z tego biedaku? Ale coś wam już nie idzie tak dobrze, leszcze się skończyły? W sumie ile możecie własnymi akcjami uwalać, nie? Spoko, dzięki wam zwiększyłem pakiet w promo o 15%. Dzięki i jak możecie to dawajcie jeszcze, tanie akcje medico zawsze mile widziane. Dawaj bysiu, dawaj!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -3,57% 1,35 2022-05-24 16:45:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.