Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,52 zł , zmiana od tamtej pory: 82,89%

Re: Rozprawa

Zgłoś do moderatora
W raporcie za I półrocze na stronie 25 jest zapis " W sprawie zamknięto etap przeprowadzania dowodów osobowych, sąd dokonał wyboru biegłego sądowego do spraw wyceny przedsiębiorstw który sporządza opinię nt. wysokości szkody poniesionej przez Magna Polonia S.A." - jeżeli prawdą jest że biegły ma pół roku na wydanie opinii to jesteśmy coraz bliżej zakończenia.
Więcej na http://magnapolonia.com.pl/wp-content/uploads/2020/09/GK-Magna-Polonia_skonsolidowane-sprawozdanie-finansowe_I-po%CC%81lrocze-2020-r....pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -2,46% 2,78 2021-05-07 13:45:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.