Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: -6,25%

Re: Rozdział 9. Sprawozdania Rocznego

Zgłoś do moderatora
To już od dawna wiadomo że spraw jest dużo i jedna decyzja może wiele zmienić stąd osoby nie mające akcji lub co więcej mające akcje ale piszące od lat że bankrut i nic z tego nie będzie ..... Nie wierzę aby w Polsce ludzie byli takimi altruistami więc czekamy ..... Tu może być jeszcze wszystko ...... Oglądam wiele spółek na forum bankiera i tylko tutaj widzę więcej ludzi piszących że bankrut że spółka do piachu ..... Ciekawe :) i tak od kilku lat ...... Cóż jak pisałem czas wszystko odsłoni ..... Całe te lata kombinowania .....

A teraz żarcik pewnie prezes PKO bp musiał odejść bo nie zgadzał się na redukcję długu dla pbg hehe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 2,27% 0,04 2021-06-09 12:54:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.