Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,55 zł , zmiana od tamtej pory: 52,86%

Re: Równie dobrze może być powyżej 30k

Zgłoś do moderatora
Winter ma naprawdę dużo większą bazę niż GSS przed premierą już teraz a wiadomo że do premiery jeszcze ta baza urośnie .
Takie gry teraz to mają największe rzesze fanów i to bardzo wiernych patrząc po np Green Hell itp.
A czytając opinie graczy o demie nie ma krytycznych opinii - zanosi się na duże WOW 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -1,03% 57,40 2023-01-31 16:45:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.