Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: 27,37%

Re: Roczny przychód 20 mln ZYGA prąd sprzedał sobie - inwestycja na kred

Zgłoś do moderatora
dobrze piszesz - to czego Polkomtel nie zużyje z państwowego to zyska - może tego nie pokaże wprost w zyskach w pierwszym kwartale ale zapewne potem się pochwali jak mu fotofarma na kredyt "robi dobrze".
Poza tym obecnie EU gra w zielone i tanie kredyty dla firm które maja expa w farmach o takiej skali popłyną szerokim strumieniem - a taki kredyt co daje zyski nie jest obciążeniem tylko siła napędową - Tesla tez nie przynosi zysków, żyje z dotacji a akcje idą jak balon z wodorem ;) do góry.
A to ż ePolska to kraj zacofanych w ekoświadomościu ludzi jest nie oznacza że po wywaleniu pisu zi wegla solorz nie stanie sie jak po raz kolejny Teslau mocnym graczem - kto jak nie Musk napędza loty w kosmos? nawet ruskie aby dolatać do stacji skorzystaja z jego rakiet lada moment ...
Czas Solorza idzie - a Zepak swoje wyskrobie - moz enie 100 zł na wiosne ale jak mu sie poprawi bilans w kolejnym kwartale to wróci tak ska zlazł po atomowym wejściu.
Na bumechu było to samo - fakt że spółka mocno słabowała ale jesli mozna było od wrzesnia do teraz z 3 zł zrobic 30 to iu w cięższym zepaku w dwa miechy z 10 spokojnie te 30 mozna drapnąć ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 3,86% 24,20 2022-07-01 17:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.