Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: REYNHOLD-TERAZ CZAS NA NIEGO ZARAZ ODPAL

Zgłoś do moderatora
... ktoś sprzedał, ktoś kupił... dość duże jak na RHD obroty i obrona wsparcia na 0,50 wskazują dość zdecydowaną wymianę między zniecierpliwionymi bezruchem a wietrzącymi zyski... spodziewałem się spadku do okolic 0,48 (tak jak pisałem we wcześniejszym wątku) ...być może juta, ale nie jestem tego taki pewien patrząc na dzisiejszą wymianę... z flagi zrobiła nam się chorągiewka, która coraz bardziej się wyostrza... dzisiejszy spadek 7% wygląda na spory ale cały czas poruszamy się w tym samym przedziale... albo spadniemy teraz na niższy schodek (i tam dalsza wymiana przez jakiś czas), albo pójdziemy zdecydowanie do góry...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -11,58% 0,08 2024-01-31 12:53:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.