Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: 77,82%

Re: Rewelacyjne wyniki za 3 kwartał

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-26 o godz. 11:47 ~szary napisał(a):
> Dzięki za wyjaśnienie i gratuluję dobrego wyczucia. Jednego jednak nie rozumiem, jeżeli oczywistym jest, że cena akcji tak bardzo odbiega od realnej wyceny spółki i do tego jeżeli przyjmiemy za wiarygodne plotki, że wejdzie nowy inwestor + dodamy dobrą passę (wyniki za trzeci kwartał) to dlaczego kurs nie idzie w górę? W czyim to leży interesie, aby był tak nisko?
>

Kto miał kupić - kupił, spekuła tu nie zagląda ze względu na małą płynność i nikt poważny nie wejdzie z grubszym portfelem skoro może zarabiać na węglu, ukrainkach, stali czy innych płynnych tematach.
Plus informacji o potencjalnej wycenie w raporcie jest taki, że wezwanie nie będzie znacznie odbiegać od tejże. Spodziewam się domknięcia tematu w tym roku w okolicach WK, jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.