Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: 77,82%

Re: Rewelacyjne wyniki za 3 kwartał

Zgłoś do moderatora
myślę, że wycena z raportu to aktualizacja wartości spółki dokonana przez nią samą. Natomiast potencjalny inwestor robi swoją analizę. Swego czasu pisałem, że realnie spółka powinna być wyceniana na 150 mln, a konserwatywnie na 120 mln. Myślę, że potencjalna sprzedaż będzie bliżej tej pierwszej wartości. Pytanie czy będziemy mieć wcześniej urealnienie kapitalizacji spółki poprzez wzrost jej kursu na giełdzie. Musiałoby być faktycznie ponad 10 zł za akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.