Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -40,00%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Spółka 2 :

CONPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to młoda, ale prężnie rozwijająca się spółka o profilu inżynieryjno – budowlanym. Doświadczenie w budownictwie zdobywała na rynkach wschodnich. Zrealizowane tam projekty, pozwoliły wypracować nowoczesną formę działalności firmy oraz pozyskać do współpracy szereg specjalistycznych firm z Litwy, Łotwy, Białorusi i Ukrainy.
 
Spółka zatrudnia ponad 250 doświadczonych pracowników, w tym 20 doświadczonych inżynierów i techników , którzy pracowali przy skomplikowanych i prestiżowych realizacjach w kraju i za granicą takich jak:
- Rozbudowa terminala D na lotnisku BORYSPOL w Kijowie,
- Autostrada A2, A1 w Polsce, kominy elektrociepłowni „Dolna Odra” ,
- Pas startowy na lotnisku Krzesiny koło Poznania,
- Centrum Handlowe FOCUS PARK w Bydgoszczy
...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -6,78% 0,33 2020-03-30 15:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.