Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -29,90%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-09 o godz. 09:17 ~Jak napisał(a):
> Wrescie coś madrego a nie same glupoty dziwnego jakiegoś Fotto

tutaj ,masz jeszcze mądrzejsze ! ! ! :

 https://www.bankier.pl/wiadomosc/FON-Protokol-z-Nadzwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Akcjonariuszy-Spolki-FON-SE-z-dnia-06-01-2020r-Protocol-of-the-Extraordinary-General-Meeting-of-Shareholders-of-FON-SE-of-06-01-2020-7799228.html  

poczytaj - zresztą , to znasz ! ,,,,,
ale , inni nie znają ,
w milionach sztuk produkcja idzie pełną parą ! ....... można to to powiązać ze sobą ???
pozdrawiam, Fotto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 1,14% 0,35 2020-03-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.