Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -42,57%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Koleś policz sobie jak umiesz liczyć 9 mln u drodnych a emisja ok 260 mln. FF 10 % tyczy się wtedy kiedy jest akcjonariusz większościowy pow 90%. a tutaj jest rozproszony bo jest Rosjanin a będzie też drugi i trzeci za Energokomplect. widzę że kompletnie nie znasz się na przepisach i jeszcze próbujesz ludzi wprowadzić w błąd. Spółka była 15 gr rok temu a jest w tej chwili ponad 50. mogli spokojnie przy 15 gr zrobić scalenie i już dawno być na notowaniach ciągłych. wyślij ponad 50 gr o własnych siłach i to dobrze świadczy o spółce bo nie wiele spółek z takiego poziomu wzrasta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -3,33% 0,29 2020-04-03 15:06:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.