Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -38,22%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-08 o godz. 19:53 ~Sonix napisał(a):
> Jeszcze jedno, akcji w obiegu będzie mniej niż nic tzn po tej dużej emisji Free float wyniesie ok. 3,5 %. Niech każdy sam sobie odpowie co to będzie oznaczać.

blef !!!......albo , zbytnia nagonka ! z niezrozumieniem tematu ;otóż na GPW , rynku regulowanym ff nie może być mniejszy od 10 % wszystkich walorów danego podmiotu ! ale , ....... tak to jest , jak się pisze na zamówienie :-)))
............................................w grudnie będzie po 2 złote !
pozdrawiam ,Fotto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -5,45% 0,31 2020-03-31 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.