Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -29,90%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Proponuję sprawdzić kto jest obecnym właścicielem Energokomplect i komu RES wyemituje mega emisję. Przypominam akcje są emitowane dla obecnych akcjonariuszy spółek 1, 2 i/lub 3. W rzeczywistości chodzi tak naprawdę o spółkę nr 1 w której większościowym akcjonariuszem nie są rosjanie. Zatem kto?
Pytanie ważne bo już niedługo ten ktoś będzie miał większościowy pakiet. Niestety na tym forum nie padła odpowiedź kto bo nikogo tu nie interesuje sytuacja spółki tylko to kto pisze z jakiego IP i kto się pod kogo podszywa.
Za kilka stówek można zrobić wywiad gospodarczy każdego podmiotu i wszystkiego się dowiedzieć. Ja tak zrobiłem bo zanim w coś wejdę to wolę sprawdzić i mieć przewagę na rynku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 1,14% 0,35 2020-03-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.