Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: -48,21%

Re: RESBUD - Radykalna zmiana w firmie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-07 o godz. 22:14 ~jaPan napisał(a):
>
> Wygląda na to, że Resbud radykalnie się zmienia :
> 1. Nie ma spoconego, żelowanego knura w spółce ( sprzedał wszystkie swoje udziały Rosjanom, na tym jego udział się zakończył )
> 2. Kontrolę nad spółką przejmują a właściwie już przejęli Rosjanie
> 3. Będzie to konsorcjum rosyjsko-polskie trzech firm budowlanych ( dwóch polskich + jednej rosyjskiej )
> 4. Najprawdopodobniej spółka będzie też notowana na giełdzie w Tallinie
> 5. Wszystkie ww. trzy firmy to dość duże, realnie działające na rynku, zatrudniające wielu pracowników, firmy budowlane
> 6. Najwidoczniej mają chrapkę na rynek polski i rosyjski, być może też na nadbałtycki ...
> 7. Może chodzić o Via Balticę, Via Carpatię lub np. Moskwę
> Spółka radykalnie się zmieniła ...
> ... a co najważniejsze nie ma w niej parówy.

2.2.6 Nowe akcje(dalej: Akcje) będą oferowane w ramach oferty prywatnej dla akcjonariuszy Energokomplekt OOO (rosyjski kod rejestrowy 1136670023071) („Spółka 1”), Conpol sp. z o.o. (KRS 0000398864) („Spółka 2”) i Uniwersim sp. z o.o. (KRS 0000518774) („Spółka 3”) jako nabycia udziałów Spółki 1, Spółki 2 i / lub Spółki 3 przez Spółkę, przy czym dokładna liczba Akcji, która ma być zaoferowana nowym akcjonariuszom będącymi właścicielami Spółki 1, Spółki 2 i / lub Spółki 3 opiera się odpowiednio na ofercie nowych akcjonariuszy Spółki 1, Spółki 2 i Spółki 3, w odniesieniu do liczby udziałów, co do których wyrażona zostanie zgoda na ich przeniesienie na Spółkę, oraz odpowiednio do wyceny udziałów Spółki 1, Spółki 2 i Spółki 3;

pytanie : pod czyją kontrolą jest spółka Nr 2 i 3 ???? ...i jaki będą miały udział w podmiocie ?

styl i technika prowadzenia moderacji wskazuje na dalszy udział knura !
pozdrawiam ,Fotto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -3,33% 0,29 2020-04-03 15:06:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.