Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 7,38%

Re: Rekordowy rok w deweloperce

Zgłoś do moderatora
Porównaj kurs euro od 2017 czyli od czasu kalkulacji kosztów budowy oraz aktualne ceny materiałów. Przecież muszą iść w górę żeby chociaż wartość zainwestowanego pieniądza się zwróciła no i kredytów, podatków, kosztów przestojów z powodu covid itp itd. Jak koszty idą w górę, idzie mieszkaniówka, a nie lokale biurowe, handlowe czy na wynajem to przecież kasa się nie spina mimo dochodów! Ludzie to jest podstawowa wiedza! Nie napalajcie się ślepo pod C/Wk. Z jakiegoś powodu kurs nie jest 12 zł a 2,44./- i to tylko z powódu akcji "świadomych". Przeanalizuj RSI.
Cha!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -2,96% 2,62 2021-10-20 15:35:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.