Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rekomendacja Zarządu w sprawie wypłaty dywidendy - 9 gr na 1 akcję

Zgłoś do moderatora
to jest na razie rekomendacja zarządu spółki co do podziału zysku - wypłaty akcjonariuszom dywidendy....
Data ustalenia prawa do dywidendy nie jest jeszcze nigdzie podana - trzeba czekać na zwołanie walnego (zwykłego w sprawie zatwierdzenia raportu rocznego za 2012) - w projektach uchwał powinna pojawić się data ustalenia prawa do dywidendy (pamiętaj o zasadzie +3dni)...
Wczesniej chyba będzie raport za I kwartał 2013

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP 0,00% 3,23 2021-10-25 09:36:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.