Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -69,93%

Re: REKOMENDACJA East Value Research wycenia akcje BTC Studios na 19,5 z

Zgłoś do moderatora
I znowu kręcisz :) Nie ma "horyzontu czasowego" tylko przewidywania na rok 2020 i 2021. W raporcie nie ma słowa kiedy widzą wartosc 19 zł per akcja. Opisali szacunki które wynikały z rynku na 2020 rok. A pomysł na biznes jest bardzo dobry, tylko mało kto zdaje sobie sprawę ze monetyzacja ipr jest trudniejsza niż wyprodukowanie gier z własnymi postaciami. Ale jak uda się jedna gra, to będą wiedzieli gzie sią konfitury :) i na to czekam osobiście. Sory , giełda to sport na twarde dupska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,64% 0,81 2021-12-03 15:02:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.