Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -70,36%

Re: REKOMENDACJA East Value Research wycenia akcje BTC Studios na 19,5 z

Zgłoś do moderatora
Aż się pofatygowałem do tego raportu East Value. słowa "rekomendacja" nie znajdziesz, natomiast na koncu dokumentu jest disclaimer : 
"This document (prepared on 3 August 2020) does neither constitute an offer nor a request to buy or sell any securities. It only serves informational purposes"

Jest to tylko informacja napisana na podstawie ówczesnej sytuacjirynku i tego co się działo w spółce. A jak ktoś się wczyta to okres jaki brali pod uwagę to okres 5 lat na jakie spółka ma deal z Cyber Group Studios.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -2,64% 0,81 2021-12-03 15:02:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.