Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -68,00%

Re: REKOMENDACJA East Value Research wycenia akcje BTC Studios na 19,5 z

Zgłoś do moderatora
Tylko osoby które sa cierpliwe i spodziewaja sie zwrotu za pewien okres..

Wyprodukowanie gdy zajmuje trochę czasu.. wymaga stworzenia scenariusza, planowania, programowania, promocji.. to się dzieje w miesiac..

Ja jestem spokojny… to powinno dać zwrot 2x, 6x a może nawet 12x albo 20x w przypadku gdy pojawi się hype na zorro u dzieci.. rynek przynosi zaskoczenia i na takie czekam

w dłuzej perspektywie bedzie dobrze…jest na to czas.. a Klesyk utwierdza to moje przekonanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 5,22% 0,93 2021-12-01 12:20:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.