Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,45 zł , zmiana od tamtej pory: -85,89%

Re: REKOMENDACJA East Value Research wycenia akcje BTC Studios na 19,5 z

Zgłoś do moderatora
I nie zainwestował w tą złotą kurę? :-))

„spółka planuje wydać 19 tytułów, z czego cztery mają trafić do sprzedaży jesienią, a kolejne trzy jesienią. Wydanie pozostałych dwunastu gier ma nastąpić w latach 2021-2024.”

Teraz wszystko jasne- plan roczny stał się planem 4-letnim :-)) ciekawe o których jesieniach mowa :-))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 1,11% 0,91 2021-11-29 16:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.