Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,08 zł , zmiana od tamtej pory: -12,99%

Re: Realnie to badziewie warte jest 2-3 zł

Zgłoś do moderatora
i juz by tyle bylo tylko specjalnie podali komunikat przed raportem i w czasie sesji i nalapali naiwniaków po 6 zl. to są stare cwaniaki ten zarząd i prezes on taką ulice to robi jak chce....,,,a mowilem czekac do raportu,,ktory jak nigdy podany po sesji zeby nie spadło na ryj...wiedzą co robią

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 0,45% 4,42 2021-11-30 16:39:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.