Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -83,05%

Re: Realizacja zamówień do 12 miesięcy.

Zgłoś do moderatora
Co do zleceń sprzedaży mogę się zgodzić, ale nie jestem pewny, czy nie ma chętnych do kupna. Większość z nas już ma swoje pakiety, a inni mniejsi inwestorzy pewnie czekają na jakieś konkretne informacje. Jeśli jednak rzeczywiście mamy tu gracza, który chce zebrać jak najwięcej akcji po możliwie niskiej cenie to musi on nieźle kombinować, aby swoimi zakupami nie podnosić za mocno kursu i mam wrażenie, że to właśnie się dzieje. Może po ogłoszeniu porozumienia zbierze od razu spory pakiet, bo kurs i tak przejdzie na wyższe poziomy, ale do tego czasu może (musi?) robić to spokojnie, utrzymując kurs możliwie nisko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,30% 0,13 2023-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.