Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -83,07%

Re: Realizacja zamówień do 12 miesięcy.

Zgłoś do moderatora
Już w czerwcu PwC wskazało JLR najlepszy scenariusz rozliczenia, więc mają więcej argumentów za podpisaniem ugody z warunkami KH odnośnie kontynuacji umów BAH i spółek zależnych z JRL. Czy w ramach tego będzie coś na temat rozliczenia wzajemnych roszczeń - tu byłbym na teraz ostrożny, jakby BAH coś tu przy tym ugrał, to zawsze bonusik (będzie trudno o 100 Mio).
Trochę cierpliwości, tydzień lub miesiąc Was nie zbawi - bo widać, że i tak nie ma chętnych na obrót akcjami (ani sprzedaży, ani też zakupu po takich cenach).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,30% 0,13 2023-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.