Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,33 zł , zmiana od tamtej pory: -26,17%

Re: reakcja rynku dość oszczędna

Zgłoś do moderatora
"... czy warto wziąć taka dywidendę a później odkuwać to miesiącami ..."
Jeżeli coś w takiej sytuacji na jakiejś spółce trzeba odkuwać, to znaczy, że nie przez dywidendę jako taką, tylko przez to, że najwyraźniej wcześniej była gra, podkreślam GRA, pod tę dywidendę.
Może nadal niektórzy nie rozumieją czym, po co i dla kogo jest dywidenda, a także co i od czego się odcina.
Ale jeśli ktoś kupuje tylko po to, żeby niebawem sprzedać, to właściwie to nieważne. Można też tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -0,76% 3,94 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.