Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,34 zł , zmiana od tamtej pory: -28,75%

Re: reakcja rynku dość oszczędna

Zgłoś do moderatora
Myśle, ze wiele osób albo o tym nie wie, albo spodziewa się, ze po odcięciu dywidendy kurs wróci do normy a wzrosty będą kontynuowane. Dlatego, dla mnie, wysokość dywidendy jest ok. Ani za wysoka, żeby mieć wpływ na zachowanie kursu, ani za niska, żeby nie patrzec z optymizmem na kolejne ( 200% wyższa niż przed rokiem). Najważniejsze w niej jest to, ze jest. Czyli spółka kontynuuje politykę dywidendowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -2,31% 3,81 2021-10-28 16:30:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.