Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,34 zł , zmiana od tamtej pory: -26,12%

Re: reakcja rynku dość oszczędna

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się z wami chłopaki. A co do dywidendy, to serio, ale dobrze, ze jest niska, bo na tej bananowej giełdzie odejmuje się js od kursu, co czesto kończy się wodospadem, jak jest za wysoka. Pamietam kiedyś na Merkor, przy kursie 16,70 dywidenda była 9,20! Po wypłacie/odjęciu od kursu, cena spadła do 5pln i wracała latami do 10-12pln. To taka nauka dla tych, co liczą na wysoka dywidendę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,15% 3,94 2021-10-26 17:01:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.