Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,33 zł , zmiana od tamtej pory: -25,61%

Re: reakcja rynku dość oszczędna

Zgłoś do moderatora
Kurs Mirbudu nie urósłby od zeszłego roku tyle ile widać, gdyby na jednej sesji rósł po kilkanaście, kilkadziesiąt procent. Gdyby tak było, to ktoś by szybko zarobił i się ewakułował, kto inny by nagle stracił i się zniechęcił i do dzisiaj byłaby szarpanina gdzieś między 1 zł a 2 zł. Ale tak nie było, więc była możliwość podniesienia kursu powyżej 5 zł - na razie. Mam nadzieję, że nadal nie będzie rósł po kilkadziesiąt procent w sesję. Mam nadzieję, że nadal będzie trzy nieduże kroki do przodu jeden nieduży do tyłu. I tak do 12 zł, albo i lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,38% 3,96 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.