Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,88 zł , zmiana od tamtej pory: -22,18%

Re: Re:Real

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-06 o godz. 21:40 ~realista7201 napisał(a):
> Ale strasznie zdjeciamy w darknecie i w tym samym czasue proby wlamu na konto rodem z przedszkola?
> > Chyba sa jakies granice desperacji biorac pod uwage ze ma prokurature na glowie? Czy az tyle umoczyl?

Mogę ci tylko tyle napisać że to co on pisze o "IT" to poziom zmywaka biurka a nie poziom znajomości systemów teleinformatycznych. LAN (WAN czyli Wide)

Zadaj mu proste pytanie: bardzo proste, po włączeniu PC przyciskiem ON co po kolei jest uruchamiane :)).. Ma 2 minuty na odp. On nawet nie wie jaki opornik jest na łączu szeregowym na T :)) ile ohmów ale topologii gwiezdnej :)))

Chyba sa jakies granice desperacji biorac

Desperacji? nie kolego to zaburzenia, może alkohol choć nie musi być, stalker on na pamięć uczy się nawet zwrotów, przenośni itd itp i przypisuje wydarzenia giełdowe....

Szokowanie, prowokowanie innych , wątki o sobie to olbrzymi deficyt osobowy: Krzyk rozpaczy, ja tu jestem....

Jakbyś szedł kiedyś przez park i jakiś gość rozpina płaszcz to się uśmiechnij, to samo masz tu....uśmiechnij się na tego gościa...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,26% 11,58 2022-05-27 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.