Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,79 zł , zmiana od tamtej pory: 196,09%

Re: raport za Q3 +12,5 mln zysku w 2018 , czyli dobrze czy źle ?

Zgłoś do moderatora
Wg mnie powtarzalność juz jest przy takich wynikach produkcji jak w tym roku. Trzeba pamietac, że sporo inwestują i te koszty juz dziś przeloza się na przychodzy w 2019.

Co do jednoraz owego strzału w Australii - nie wiem czemu tak wszyscy chcą to odejmowac. Po prostu zarobili wcześniej zapewne ponosząc koszty. Jak dla mnie bomba bo to było extra.

Nie ma 5zl z wielu powodow. Co nie znaczy ze niedlugo nie bedzie. To tak jak na 11bit akcje były po 9zl przez długi czas i ludzie narzekali, że dodruk akcji, że wolniej gry się piszą niż planowano itditp. Ciekawe ilu z nichęcią kupowali później po 100zl czy 200zl. Rozumiem, że jiż było dostatecznie drogo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,00% 5,30 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.