Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 288,57%

Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018

Zgłoś do moderatora
zamiast filozofowac o naslonecznieniu proponuje pochylic sie nad raportem - cyferki wygladaja coraz lepiej, machina na Wegrzech ruszyla, Australia idzie swoim torem, O&M, water treatment i rozwiazania do monitoringu instalacji coraz wieksza skale zyskuja, wynika zaczyna byc powtarzalny (nie mowie tu o strzale z Canadian Solar); teraz tylko domykamy wszystko i jedziemy :) 3 zlote za akcje nalezy sie jak psu micha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -2,86% 6,80 2020-06-05 16:48:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.