Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: 55,51%

Re: raport za II kwartał 2020 roku jakiego wyniku się spodziewacie ?

Zgłoś do moderatora
Obserwuję od dłuższego czasu wykres i pozytywna informacja w raporcie zwiastować może wzrost kursu. (Może choć ostatnio każdy by chiał widzieć w raportach same straty :P) Obecnie część inwestorów sie wykrusza. Kurs w okolicy 2.2-2.7 dziś to normalne zachowanie. Ostatnie dni pokazały na giełdzie że pozytywne informacje w raportach niekoniecznie zwiastują większy kurs. Tu o to bym sie nie martwił. Spółka nie jest napompowana Covidowym szaleństwem i dzienny wolumen zbytnio nie szaleje. Ja dziś jeszcze upoluje troche pakietu i tak zapakowany czekam na raport.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.