Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 32,55%

Re: raport za II kwartał 2020 roku jakiego wyniku się spodziewacie ?

Zgłoś do moderatora
W ocenie prezesa Inteliwise ostatnio obserwowany jest zwiększony popyt na rozwiązania związane z optymalizacją obsługi klienta. Wśród klientów spółki coraz większą rolę zaczyna odgrywać administracja publiczna.

"Wreszcie widzimy, że pojawił się rynek na tego typu rozwiązania. Jest coraz większe zainteresowanie firm rozwiązaniami automatyzującymi obsługę klienta online, które są pochodną dynamicznie rosnących wolumenów transakcji" - powiedział.

"Ze względu na kompleksowość oferty, wygrywamy coraz więcej przetargów publicznych, które odgrywają w naszym biznesie coraz większą rolę"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.