Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -5,33%

Re: Raport za 2021 rok

Zgłoś do moderatora
Ze sprawozdań finansowych za 2021 r. wynika,że spółki zależne Skyline Investment rozszerzyły działalność o bardzo interesujące obszary.Na stronie 37 jednostkowego można wyczytaćSkyline Energie zajęła się budową biogazowni a Lazuria pośrednictwem w handlu nieruchomościami:
1/Skyline Energy Sp. z o.o. jest w trakcie pozyskania dwóch znaczących kontraktów (nadzór inwestorski przy budowie dwóch biogazowni o znacznej mocy) oraz odnowienia zleceń związanych z oszczędnością energii w spółdzielniach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Skyline Energy proponuje rozwiązania technologiczne dwóch zagranicznych kooperantów z Austrii i z Holandii i jest w procesie rozmów z Klientami zainteresowanymi przygotowaniem dokumentacji projektowych i technologicznych pod kilka instalacji biogazowych. Proces uzgodnień został nieznacznie wydłużony ze względu na epidemię koronawirusa oraz konflikt w Ukrainie, co w sposób pośredni zaburzyło gospodarkę rolno-spożywczą w Europie. Obserwując rynek i galopujące ceny energii i gazu, które bezpośrednio przekładają się na ceny nawozów, Zarząd stoi na stanowisku, że segment energetyki związany z biogazowniami będzie bardzo rozwojowy ,
2/Lazuria sp.z o.o.Spółka ta rozpoczyna działalność doradczą, głównie w obszarze nieruchomości i jest w trakcie negocjacji umów zbycia dwóch terenów inwestycyjnych oraz bazy paliwowej.
  • Raport za 2021 rok Autor: ~may
  • Re: Raport za 2021 rok Autor: ~tm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 2,90% 0,71 2022-08-10 09:19:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.