Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: raport za 1 kw h..jowy jak zawsze u orzełka...

Zgłoś do moderatora
wcale nie tak h..wy jak piszesz. widac ze jest szansa, zeby wyjsc z tego i ze uklad ma szanse powodzenia. trzeba jednak sporo pracy jeszcze. prawdziwe oblicze zobaczymy po raporcie za 1q+2q wszystko teraz w rekach tych co maja wiekszosc obligacji. trzeba przy tym pamietac, ze niedogadanie sie nie posluzy nikomu - straca wszyscy, wiec lepiej, zeby uklad doszedl do skutku - to lezy w interesie nas wszystkich!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -0,80% 2,48 2022-01-21 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.