Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 0,77%

Re: Raport prawdę nam powie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-25 o godz. 11:45 ~jjj napisał(a):
> Dnia 2021-10-25 o godz. 11:40 ~Alehandro_SW napisał(a):
> > Zysk netto 11-12 baniek i będę szczęśliwy ;)
>
> I co nam da taki bardzo dobry raport. Niewiele , choć mam nadzieję , że jakieś odwrócenie trendu.

być może trend też się odmieni... Ja oczywiście liczę też na dywidendę w okolicach 0,20 - 0,25 zł a do tego potrzebujemy jeszcze dwa kolejne kwartały z zyskiem netto ok 15 mln na kwartał myślę, że exol jest w stanie tyle do końca roku jeszcze zarobić. Powoli ale do przodu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 1,71% 2,86 2022-01-27 15:37:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.