Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,53 zł , zmiana od tamtej pory: 39,22%

Re: Raport H1 2022

Zgłoś do moderatora
Luzik, przecież to wszystko jest w raporcie - każdy może doczytać.

Ja w sumie zmieniam swoje zdanie - uważam że raport jest co najmniej bardzo dobry (może dlatego że oczekiwania miałem niskie)

1) Liczby robią wrażenie (póki co super zysk za pół roku, zmniejszenie zobowiązań, zwrot wkładu z Popowic). Porównanie rok do roku w ogóle wypada znakomicie.
2) dużo pozytywnych informacji (o pozwoleniach na budowę, planowanych działaniach - mam nadzieję że Prezes nje mydli nam tu oczu)

Byle te tendencje utrzymać do końca roku! Kurs może być odporny póki co na te dobre niusy (otoczenie gospodarcze raczej nie sprzyja), ale to się w końcu zmieni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,48% 2,13 2023-01-27 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.