Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,53 zł , zmiana od tamtej pory: 39,22%

Re: Raport H1 2022

Zgłoś do moderatora
Wysforowałem się przed szereg ze swoimi własnymi postami, a tymczasem to kolega Yolo wychwycił 2 chyba najważniejsze "ESPI" z dzisiejszego raportu zdecydowanie jako pierwszy!

Przepraszam Yolo, a na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że dziś (wczoraj już!) miałem imieniny.
Nic nie zmienia jednak tego, że Twój post i zawarte w nim 2 wątki (Kielce i Popowice) to chyba najciekawsze tekstowe tematy raportu.
No może jeszcze nowy Park Handlowy w Chojnicach, czy opcja sprzedaży Olsztyna z pozwoleniem na budowę...

Pozdrawiam -

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,48% 2,13 2023-01-27 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.