Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,53 zł , zmiana od tamtej pory: 45,10%

Re: Raport H1 2022

Zgłoś do moderatora
Ad 1
Tak, też to tak odczytuje, tj. to nie jest powództwo o zapłatę 135 mln zł tylko tyle wynosi wartość przedmiotu sporu wynikająca z: (i) albo łącznej wartości spółki (ii) albo należności przypadających bezpośrednio rankowi jako wspólnikowi tej spółki. Nie oszukujmy się, to spór na lata (chyba że dojdzie do jakiejs ugody), ale wartość robi wrażenie

Ad 2
Niestety zupełnie się na tym nie znam, ale intuicyjnie lokowałbym ten wpływ gdzieś w bilansie, a nie w zyskach, ale może ktoś będzie w stanie rozstrzygnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,45% 2,22 2023-01-27 09:35:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.