Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport GTN 9.11.21 we wtorek

Zgłoś do moderatora
Chłopie zajmij się lepiej uprawą kartofli. Z wielomiliardowej straty na GetBacku uznano winę Idea Bank na 713 mln. Przez 2,5 roku do resolution IB zawarła 52 ugody na 8,9 mln. A gdzie reszta? Do września 2020 wpłynęło 4618 reklamacji od klientów. Przy tym tempie spłata szkody zajełaby 100 lat. A przy stale pogarszającej się kondycji banku nawet okres 100 lat był nierealny . To jest mój ostatni wpis. Polemika z tobą to strata czasu . Musisz do dyskusji znaleźć kogoś na swoim poziomie. I na koniec powiem : nie żal mi ciebie. Żal mi tych ubranych w obligacje. Przeważnie starsi ludzie albo mało kumaci w finansach. Specjalnie selekcjonowani . Przyszli nie z chciwości . Dostali ,,lepszą " ofertę od swojego banku . Wierzyli mu . Ty natomiast byłeś w komfortowej sytuacji. Świadomie łapałeś spadające noże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.